“Sense8”in Final Tarihi Belli Oldu!

“Sense8”in Final Tarihi Belli Oldu!

  25 Nisan 2018

  41 Okunma

Netflix’in sevilen dizisi “Sense8”in ekranlara dönüş tarihi belli oldu.

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan ancak ikinci sezonuyla birlikte yayın hayatına son verilen “Sense8”in geri dönüş tarihi belli oldu. Geniş hayran kitlesinin baskıları sonucu, iki saatlik özel bir finalle ekranlara veda edecek olan dizi, 8 Haziran’da son kez sevenleriyle buluşacak.

Kadrosunda Toby Onwumere, Tina Desai, Miguel Angel Silvestre, Jamie Clayton, Tuppence Middleton, Doona Bae, Brian J. Smith ve Max Riemelt gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu dizisi, “Matrix”in yönetmenleri olan Wachowski Kardeşler ve J. Michael Straczynski’nin imzasını taşıyor. Dünyanın sekiz farklı yerinde yaşayan ve gizemli bir şekilde birbirleriyle bağlantıları olan sekiz ayrı kişiyi merkezine alan dizi, Londra, Seul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago’yu mesken tutuyor.

İki sezon Netflix’te yayınlandıktan sonra geçtiğimiz sene final yapan “Sense8”in iptal haberi geldiğinden beri, dizinin hayranları kampanyalar başlatarak dizinin geri dönmesini istediklerini söylüyor. Bu çabalar nispeten sonuçsuz kalsa da, daha sonra duyurulan iki saatlik özel final bölümü, dizinin sevenlerini bir nebze olsun mutlu etti.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  NELER OLUYOR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha