Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  Gençlik Filmi "Love, Simon"dan Yeni Fragman!

Gençlik Filmi

  17 Ocak 2018

  164 Okunma

Büyüme macerası "Love, Simon"dan yeni fragman ve poster yayınlandı.

Ergenliğin beyaz perdeye trajikomik yansıması Love, Simon'dan yeni fragman! Büyüme sancılarını, arkadaşlıkları, kabul edilme dileğini ve olduğun kişiyi keşfetme çabasını omuzlara bindiren ergenlik çağının yeni filmi "Love, Simon", hayata hazırlanmanın zorluklarını gözler önüne seriyor.

Becky Albertalli'nin 2015 yılı imzalı çok satan gençlik romanı "Simon vs. the Homo Sapiens Agenda"dan beyaz perdeye uyarlanan filmin başrolünü Nick Robinson üstlenirken, filmin kadrosunda Simon'ın arkadaşları olarak Katherine Langford, Alexandra Shipp, Jorge Lendeborg Jr., Logan Miller ve Simon'ın annesi rolünde Jennifer Garner da yer alıyor. 

Herkes gençlik yıllarında masalsı bir aşk hikayesini hak eder. Ancak ne yazık ki, durum 17 yaşındaki Simon Spier için biraz karışık. O, henüz ailesine ve arkadaşlarına eşcinsel olduğu gerçeğini açıklayabilmiş değil. Üstelik sorunları, onların tepkilerinden korkmakla da kalmıyor. İnternet üzerinden konuştuğu bir sınıf arkadaşına da aşık. Ancak kimliğini gizli tutan bu sınıf arkadaşının kim olduğu hakkında hiçbir fikri yok! Bu iki sorunun çözümü de hayatını değiştirecek adımlar atmasından geçiyor...

Yönetmenliğini Arrow, The Flash, Supergirl, Riverdale, Legends of Tomorrow gibi başarılı dizilerin yürütücü yapımcılarından Greg Berlanti'nin üstlendiği dramatik komedi filmi "Love, Simon",  Amerika'da 16 Mart 2018 tarihinde seyircilerin karşısına çıkacak.

  • Beğen
    1
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha