Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani
Reklamı Gizle[x]
120x600 Reklam Alani

  "Ant-Man and The Wasp"tan Yeni Kare!

  17 Ocak 2018

  141 Okunma

"Ant-Man and The Wasp"ın kahramanları güçlerini birleştiriyor.

"Ant-Man and The Wasp"ta Marvel'ın cep boy kahramanları güçlerini birleştiriyor. Son olarak Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde karşımıza çıkan Ant-Man, bu kez The Wasp'la daha da güçlü! Filmden yeni bir kare yayınlandı.

Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır...

Devam halkasının yönetmenliğini bir kez daha Peyton Reed üstlenirken, "Ant-Man and The Wasp", "Ant-Man"in senaryosunda da yeniden yazım aşamasında boy göstermiş olan Transformers senaristleri Andrew Barrer ile Gabriel Ferrari'nin kaleminden çıkıyor. Devam halkası için cep boy süper kahraman Scott Lang, nam-ı diğer Ant-Man'i canlandıran Paul Rudd, Ant-Man'in büyük aşkı Hope Pym, nam-ı diğer Wasp'ı canlandıran Evangeline Lilly ve doktor Hank Pym rolündeki Michael Douglas seriye geri dönüyor. Luis rolünde Michael Pena, Kurt rolünde David Dastmalchian, Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson ve Tip Harris de ilk filmdeki rollerine geri dönecek.

Serinin yeni yüzleri olarak Dr. Hank Pym'in eşi Janet Van Dyne rolünde güzel oyuncu Michelle Pfeiffer ve çizgi romanlarda hem Dr. Pym'in hem de Tony Stark'ın asistanlığını yapmış olan ve zamanla Pym'in dev olma yeteneğini alarak "Goliath" olarak anılmaya başlayan Dr. Bill Foster olarak Matrix'in Morpheus'u Laurence Fishburne'ün yer alacağı devam halkası 6 Temmuz 2018'de ülkemizde vizyona girecek!

  • Beğen
    3
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha